Pierwsza pożyczka bez odsetek – najlepsze oferty

Pierwsza pożyczka bez odsetek to rozwiązanie stosowane po to, by klient mógł się zapoznać z ofertą firmy i wracał do niej częściej. Sprawdziliśmy, które instytucje pożyczkowe je oferują!

Pierwsza pożyczka bez odsetek – skąd wziąć pieniądze?

Pierwsza pożyczka bez odsetek jest stosowana coraz częściej przez parabanki. Tego typu kredyt ma na celu zachęcić konsumentów do częstszego korzystania z usług danej firmy pożyczkowej. Darmową chwilówkę można wykorzystać na dowolny cel. Jak to działa? W bardzo prosty sposób.

Nowi klienci, czyli tacy, którzy zaciągają zobowiązanie (pożyczkę lub kredyt) po raz pierwszy, mogą liczyć na bonus w postaci braku dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem, by móc z niego skorzystać, jest spłata zobowiązania na czas.

Pierwsza pożyczka bez odsetek – klient może liczyć na zastrzyk gotówki bez dodatkowych prowizji

Pożyczki bez odsetek dla nowych klientów oferują między innymi takie firmy pożyczkowe, jak: Filarum, Wonga, Kuki, Via SMS, Vivus, Wandoo, Net Credit, Ferratum Bank. Maksymalna kwota takiej pożyczki może wynieść nawet kilka tysięcy złotych. Pożyczkobiorca ma na spłatę od 30 do 90 dni.

Zalety szybkich pożyczek to:

  • Maksymalnie uproszczona procedura (wniosek jest składany drogą online),
  • Szybki sposób na zdobycie potrzebnej gotówki,
  • Możliwość wypłacania pieniędzy 24 godziny na dobę (tylko u niektórych firm pożyczkowych),
  • Krótki czas oczekiwania na decyzję (kilkanaście minut),
  • Możliwość wypłaty kwoty od 100 złotych do nawet kilku tysięcy złotych (w zależności od potrzeb), na dowolny cel.

Jak zdobyć pieniądze na dowolny cel? Wnioskodawca musi jedynie wypełnić wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy.  Po jego pomyślnym zatwierdzeniu pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Pożyczki bez odsetek – czy to na pewno bezpieczne?

Pożyczki bez odsetek to bardzo atrakcyjna forma kredytu dla tych osób, które nie korzystały dotąd z usług żadnej firmy pożyczkowej. Większość firm pożyczkowych oferuje pierwsze pożyczki bez ukrytych kosztów, warto jednak zachować czujność i dokładnie przeczytać umowę. Przed tym, jak zwiążemy się umową z pożyczkodawcą, warto sprawdzić opinie o firmie pożyczkowej, można także skorzystać z internetowych rankingów. Aktualne raporty powinny pomóc w wyborze najlepszego i najbardziej bezpiecznego rozwiązania.