Pożyczka pozabankowa przez Internet – najlepsze oferty dla zadłużonych osób

Niniejszy artykuł pod tytułem 5 porad, które podpowiedzą Ci, jak odnieść sukces w sieci! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 5 porad, które podpowiedzą Ci, jak odnieść sukces w sieci! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Pożyczka pozabankowa przez Internet to opcja dla osób, które nie chcą tracić czasu na długie procedury w banku. Mogą ją też wziąć ci z nas, których obecne zadłużenia nie pozwalają na pozytywne rozpatrzenie wniosku w banku. Co powinniśmy wiedzieć o tym rozwiązaniu?

Dla kogo jest pożyczka pozabankowa przez Internet?

Oferty pożyczek pozabankowych wyróżniają się uproszczonymi procedurami. Aby je otrzymać nie musimy spełniać wielu formalności ani też długo czekać na rozpatrzenie naszego wniosku. Pożyczki pozabankowe mogą zostać udzielone nawet już w 15 minut, a pieniądze trafiają bezpośrednio na nasze konto.

Jest to więc dobre rozwiązanie jeżeli:

 • potrzebujemy szybkiej gotówki
 • kwota, którą chcemy pożyczyć waha się od 100 do  15000 zł
 • nie posiadamy stałych dochodów
 • nasza historia w BIK jest negatywna
 • nie chcemy przedstawiać zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu
 • nie chcemy przedstawiać wyciągów z rachunku bankowego

Jak wygląda procedura przyznawania pożyczki?

Po pierwsze wybieramy ofertę jednej z firm pozabankowych. Na jej stronie lub przez odpowiednią aplikację mobilną wnioskujemy o przyznanie nam pożyczki online. Formularz zawiera kilkadziesiąt pytań dotyczących m.in. naszych danych osobowych, numeru kontaktowego, czy miesięcznych dochodów. Jego wypełnienie nie powinno zająć nam więcej niż 15 minut.

Następnie weryfikujemy swoją tożsamość. Aby potwierdzić, że jesteśmy tym, za kogo się podajemy, firmy najczęściej proszą o przesłanie symbolicznego grosza lub złotówki ze swojego konta bankowego.

Później oczekujemy tylko na decyzję. Powinna ona pojawić się po kilkunastu minutach. Po tym czasie pożyczka pozabankowa przez Internet ląduje na naszym koncie.

Warunki, które musimy spełniać

Mimo że procedura przyznawania pożyczki nie jest zbyt skomplikowana, to nadal musimy spełniać parę warunków, aby móc liczyć na dofinansowanie. Najważniejszymi z nich są:

 • posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • spełnienie kryterium wieku- w zależności od firmy minimalny wiek wynosi 18 lub 21 lat
 • posiadanie osobistego konta bankowego
 • wskazanie miejsce zamieszkania lub zameldowania
 • posiadanie obywatelstwa polskiego i numeru PESEL

Podsumowanie

Pożyczki online są chętnie udzielane przez instytucje pozabankowe. Takie rozwiązania kuszą swoją dostępnością i atrakcyjnymi warunkami. Jeżeli wybierzemy odpowiednią ofertę i zdecydujemy się na niewygórowaną kwotę, takie rozwiązanie może być dla nas nieocenione. Musimy jednak pamiętać, aby sprawdzać realny koszt zobowiązania. To zagwarantuje nam bezpieczeństwo transakcji.